Certyfikowany Produkt Polskiej Marki Turystycznej Kraina Lessowych Wąwozów dla Muzeum Czartoryskich w Puławach

Miło nam poinformować, że Muzeum Czartoryskich w Puławach znalazło się w gronie najlepszych i otrzymało tytuł  Certyfikowanego Produktu Polskiej Marki Turystycznej Kraina Lessowych Wąwozów!

Uroczyste wręczenie tytułów miało miejsce podczas konferencji pt. „Wyzwania dla Turystyki w Powiecie Puławskim oraz w Krainie Lessowych Wąwozów”, zorganizowanej w dniu 5 kwietnia 2022 r. w Starostwie Powiatowym w Puławach. Ogólnie przyznano 40 certyfikatów , a wszystkie wyróżnione obiekty i produkty spełniły szereg warunków dających turyście gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Serdecznie dziękujemy Krainie Lessowych Wąwozów za okazane zaufanie i docenienie działalności naszej instytucji. Jednocześnie zapraszamy do Muzeum Czartoryskich w Puławach oraz pozostałych certyfikowanych atrakcji turystycznych Gminy Puławy oraz LOT Krainy Lessowych Wąwozów.

Szczegółowe informacje na stronie https://kraina.org.pl/obiekty-ceryfikowane/