Konkurs „Najpiękniejsza kartka urodzinowa dla księżnej Izabeli” rozstrzygnięty

Z wielką przyjemnością informujemy, że konkurs „Najpiękniejsza kartka urodzinowa dla księżnej Izabeli” organizowany przez Urząd Miasta Puławy i Muzeum Czartoryskich w Puławach został rozstrzygnięty.

Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 60 prac z puławskich placówek oświatowych i wychowawczych. Prace były oceniane w trzech kategoriach. W ich ramach zostały przyznane nagrody i wyróżnienia:

Kategoria 1 (klasy I-III)

1 miejsce – Nikola Karpińska (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach, kl. III)
2 miejsce – Julia Śmietanka (Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Puławach, kl.I)
3 miejsce – Marcel Mogielnicki (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach, kl. II)

Wyróżnienie:
Apolonia Maciąg (Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Puławach, kl. III)

Kategoria 2 (klasy IV-VIII)

1 miejsce – Kacper Rachoń (Szkoła Podstawowa nr 9 im. Komisji Edukacji Narodowej w Puławach, kl. VI)
2 miejsce – Nel Łaszcz (Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Puławach, kl. V)
3 miejsce – Alona Yavon (Szkoła Podstawowa nr 10 im. Adama Mickiewicza w Puławach, kl. VII)

Wyróżnienia:
Lena Mazurek (Szkoła Podstawowa nr 5 im. Franciszka Dionizego Kniaźnina w Puławach, kl. IV)
Bruno Mogielnicki (Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w Puławach, kl. VI)

Kategoria 3 (uczniowie i podopieczni ośrodków szkolno-wychowawczych kształcących dzieci i młodzież ze specjalnymi potrzebami)

Nagrody ex aequo:

– Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Puławach – opiekun: Joanna Gutmańska
– Niepubliczna Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Puławach – opiekun: Dagmara Murat: Gabriela Rejmak, Sylwester Piaseczny, Wiktoria Gregorczyk.
– Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Puławach – opiekun Agnieszka Nakonieczna, Ilona Sołyga-Księżnak, Katyrzyna Watracz: Adrian Żabicki, Aleksandra Jakimiak, Tomasz Piaseczny, Wiktoria Borys.
– Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Puławach – opiekun Sylwia Grudzień: Mateusz Molenda, Izabela Jakimiak.

Wyróżnienia:
– Podopieczni Rehabilitacja 25+ – opiekun Małgorzata Salamandra
– Podopieczni Zespołu Dziennych Domów Pomocy Społecznej – Dzienny Ośrodek Adaptacyjny w Puławach: opiekunowie: Maria Szebska, Katarzyna Strug, Jolanta Pajewska: Marcin Kopeć, Patryk Skirzyński, Anna Kusio, Grzegorz Łowczak, Katarzyna Gowin.

W imieniu organizatorów wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 4 kwietnia 2023 r. (wtorek) o godzinie 15.00 w Domu Aleksandryjskim