Muzeum Czartoryskich w Puławach przygotowuje się do ponownego otwarcia

Drugi etap odmrażania polskiej gospodarki w dobie pandemii COVID-19, w tym otwierania instytucji kultury, wszedł w fazę realizacji. Od dziś swoje działania wznawiają niektóre jednostki kultury, między innymi muzea.

Jednak zanim zaprosimy Państwa do Muzeum Czartoryskich w Puławach musimy dopełnić wszystkich procedur, tak by wizyta była bezpieczna zarówno dla pracowników jak i turystów. Zgodnie z wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego udostępnianie zwiedzającym przestrzeni muzealnych ma być wdrażane stopniowo. Muzeum Czartoryskich w Puławach intensywnie przygotowuje się na przyjęcie pierwszych odwiedzających. Robimy wszystko, by otworzyć nasze wnętrza jak najszybciej. O terminie otwarcia Muzeum i zasadach zwiedzania będziemy Państwa informować na bieżąco.